Chcesz zarobić 8,5 tysiąca miesięcznie – przyjmij Araba do domu

8

W Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, obok polskiej, powiewają flagi Kuwejtu, Kataru i Arabii Saudyjskiej. Gdyż 77 studentów z tych krajów uczy się tu na nawigatorów.

Za kilka dni do Gdyni przyjedzie kolejnych 15 młodych Kuwejtczyków, którzy będą studiować w Akademii Marynarki Wojennej. Ich ambasada chce większej integracji z Polakami, dlatego mają w przyszłości studiować po polsku. Aby adaptacja do innej kultury i innych warunków była dla nich łatwiejsza zamieszkają u polskich rodzin. – informuje Polsat.  Każda z tych rodzin musi zagwarantować studentowi oddzielny pokój, wykluczyć z menu wieprzowinę i pokazać Polskę. Za „wikt i opierunek” otrzyma 2 tys. euro miesięcznie.

Ci studenci, zanim rozpoczną studia na kierunku mechanika i budowa maszyn, muszą przez ten rok tego naszego języka się nauczyć. Dlatego zamieszkają nie w akademikach uczelni, ale w polskich domach. Stąd rekrutacja chętnych rodzin w Trójmieście – informuje Polsat.

 To ambasada Kuwejtu zdecyduje, do których rodzin trafia studenci.

Źródło:  polsatnews.pl

 

 

8 KOMENTARZE

  1. Pamiętajmy, że dwóch takich „islamskich studentòw” owej akademii już siedzi w areszcie i czeka na proces za sytuację w Gdyni. Poczytajcie sobie czego doczekali się niemcy i Szwedzi, którzy zaprosili arabusòw do swoich domòw: Kradzieże, pobicia, gwałty na członkach ich rodzin.
    Niech osoby które slinią się na te 2000€ zastanowią się czy to napewno dobry biznes…

  2. Jak ktoś w domu nie mił gwałtu i mordu to będzie miał za 8,500 tys ha ha ha!!!! To jest i będzie dzicz islsmska zero tolerancji dla innych religi niewiernym się łby urzyna a niewiernymi kobietami gwałci i handluje. U Saudów handel kobietami kwitnie w najleprze można z nimi robić co się chce. Skurwysyńskie wywiady usa mają takie nagrania mordu kobiet że gdyby pokazali to ludzie by icj na ulicach zabili jak wściekłe psy którymi są

  3. Jaki gładki, a wróciwszy do kraju przestanie się myć zapuści brodę i kudły i bedzie się raczył wielbłądzim moczem. Mam nadzieję że posciele po nich zostaną spalone.

  4. Wszystko OK, ale „trzeba wykluczyć z menu wieprzowinę i pokazać Polskę”. No sorry jeśli przyjeżdża do mnie gość to niech uszanuje moje zwyczaje. Jeść tego czy tamtego nie muszą, ale niech gośc nie mówi mi co mi u mnie wolno, a czego nie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ