40 procent uchodźców jest zarażonych wirusem HIV

9

Zdaniem libijskich urzędników, około 40 procent wszystkich uchodźców, którzy trafiają do Europy jest zarażonych śmiertelnym wirusem HIV.

Włoska gazeta La Voce del Trentino poinformowała, że ponad  40 procent  imigrantów, którzy wjechali do Europy poprzez Libię jest zarażona wirusem HIV.

Międzynarodowy Ruch Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca analizował niedawno próbki  krwi 1050 nielegalnych imigrantów z Afryki. W 400 z 1050 próbek stwierdzono obecność wirus HIV. Wielu innych uchodźców  jest zarażonych wirusowym zapaleniem wątroby typu B.

Już w sierpniu pojawiły się wiadomość europejskich kobietach, które po seksie z uchodźcami zostały zarażone HIV. Tylko w Islandii jeden uchodźca zaraził wirusem HIV ponad 20 kobiet.  Wyobraźcie sobie co dzieje się w Niemczech, gdzie są setki tysięcy nosicieli.

eps

 

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione

9 KOMENTARZE

 1. Ale okrutnie kłamiecie. Pan urzędnik nie mówił o „uchodźcach trafiających do Europy” tylko imigrantach w Kufra. Żaden z nich do Europy nie pojechał. Naginacie pod siebie.

  >Już w sierpniu pojawiły się wiadomość europejskich kobietach, które po seksie z uchodźcami zostały zarażone HIV

  Nie, nie pojawiały się takie informacje.

  >Tylko w Islandii jeden uchodźca zaraził wirusem HIV ponad 20 kobiet

  Nie 20, tylko dwie. W dodatku sprawa z 2015 roku.

  A aluzja do Niemiec żałosna, bo według badań mniej osób tam choruje niż na takiej Ukrainie.

  • Kłamiesz to ty gamoniu, do europy przyjeżdżają leniwe nieroby i tchórze! To nie są uchodźcy ale właśnie imigranci, którzy liczą na darmowy socjal! Nie potrafią i nie chcą zbudować własnego „domu” u siebie! Zrozum, tam nie ma wojny tam jest bieda i sami są sobie winni!! Można im pomagać tam u nich, ale oni nie chcą pomocy, wolą przyjechać do europy, bo tu można żyć nie pracując!! Lenie śmierdzące, do tego ten ich allah, który im mówi że mogą tak postępować!! W obozach ich pozamykać i do przymusowej pracy, niech na siebie zapracują!

   • Poczytaj sobie o Somalii, Erytrei, Nigerii i Libii (skąd najwięcej afrykańskich uchodźców przyjeżdża), a następnie mi opowiedz jak to tam nie ma wojny.

    Erytrea jest we wszystkich rankingach wolności niżej niż Korea Północna.

    Tekst jest kretyński, bo badani uchodźcy NIE JECHALI DO EUROPY. Podpisany pan „eps” po prostu nie zna języka, z którego tłumaczył. Albo celowo oszukuje.

  • tak to już jest, jak rozkłada się nogi przed nie wiadomo kim i się idzie na całosc i to jeszcze pewnie bez gumy, a to tylko na HIV sa chorzy ? maja masę innych chorób, jak się nie ma w głowie to pózniej trzeba poniesc konsekwencję swych czynów i chorowac, a inni niech wyciagna wnioski z bledów innych

 2. To jest prawda! O tym się nie pisze, w Polsce też był taki przypadek. Szczególnie murzyńscy imigranci są zarażeni, przecież HIV to jeden z głównych problemów Afryki. Zdaniem kłamliwych lewaków nagle wszyscy wyzdrowieli.

 3. Niestety z tym HIV to prawda. Szacując, że 50% osób zakażonych nie wie o tym, ze są nosicielami, osoby, które do nas przyjeżdżają z zakątków, gdzie HIV szaleje powinny na wstępie mieć zrobione testy. Nawet takie szybkie z kropli krwi z palca typu Quickhivtest. Niestety, ale nie ma co ryzykować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ