OBROŃCY ZWIERZĄT: Dojenie krowy to gwałt!

1

Zdaniem niektórych obrońców zwierząt, ich sztuczne zapłodnienie jest gwałtem. Jak twierdzą nawet dojenie krowy, to jej molestowanie seksualne.  Równoznaczne z gwałtem! Nie zdają sobie zapewne sprawy, że nie wydojona krowa po prostu umrze.

Zajmująca się prawami zwierząt międzynarodowa organizacja PETA (Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt) twierdzi, że krowy mleczne są gwałcone, aby produkować więcej mleka. Działacze PETA porównują to z  wykorzystaniem seksualnym kobiet.

„Kiedy człowiek jest zmuszony do niechcianych czynności i  naruszony seksualnie, nazywa się to gwałtem. Kiedy zwierzęta na farmach są naruszane seksualnie, nazywa się to sztucznym zapłodnieniem. Samice krów, świń czy indyków są regularnie gwałcone, ich ciała są naruszane przez sztuczne zapłodnienie”. – napisała PETA na swojej stronie internetowej. I zamieściła film, w którym próbuje zrównać seksualny atak i gwałt na kobietach z legalną praktykę uprawiania sztucznej inseminacji.


To tylko jeden z przykładów pokrętnego myślenia  lewicy, która chce zmniejsza rzeczywiste znaczenie słowa „gwałt”. Stawiając znak równości między inseminacją krowy  a zbiorowym gwałtem  dokonanym na nastolatce.

Co nie przeszkadza im w pizzeriach prosić więcej sera do pizzy.

exi

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ