W niemieckim mieście Eggenfelden dwa tygodnie temu zakwaterowano azylantów, między innymi z Ukrainy, Czeczeni i Kazachstanu. Od momentu pojawienia się tego nieproszonego towarzystwa, w spokojnej dotychczas miejscowości, zaczęły się problemy.
Ich apogeum nastąpiło w sobotę, 23 września w ośrodku dla uchodźców. Tego dnia, wieczorem został zamordowany 28-letni Ukrainiec. Szybko okazało się, ze padł ofiarą  47-letniego Kazacha, który krwią mężczyzny chciał zmyć hańbę jaką wcześniej od niego doznał.
Okazuje się, że Kazach, który przeprowadził śmiertelny atak, sam był wcześniej ofiarą Ukraińca i jego kumpli. Człowiek ten został zamknięty przez kilku Czeczeńców w pokoju, gdzie był  gwałcony przez 28-letniego Ukraińca.
Gdy w końcu jego koszmar się skończył wrócił do swojego pokoju i postanowił się zemścić. Tak też zrobił. Wrócił i zabił swojego gwałciciela oraz okradł go.
Alfons Obermeier, szef miejscowej prokuratury stwierdził, że morderca może mieć zaburzenia psychiczne. Dlatego trafi na obserwację do szpitala psychiatrycznego.
de

Zobacz również: