

Ben McCormack były reporter australijski, znany liberalnych poglądów, w internetowych rozmowach opisał siebie jako „totalnego miłośnika pedofilii”. Teraz odpowiada za pedofilię przed sądem i konkretnie nakreśla swoje seksualne zainteresowania chłopcami. Przyznał się do winy posiadania pornografii dziecięcej i powiedział sądowi, że jest „dumnym pedofilem”.
W serii rozmów z innym mężczyzną przez prawie dwa lata McCormack (43 lata) omawiał pornografię dziecięcą i swoje seksualne fantazje z udziałem dzieci.
W jednej rozmów napisał: „Uwielbiam rozmawiać z pedofilami”.
McCormack przez Dark Web uczestniczył w międzynarodowym pierścieniu pedofilskim. Śledczy twierdzą, że sprzedawał tam pornografię dziecięcą.
Choć policja nigdy nie znalazła żadnych filmów wideo ani zdjęć z pornografią dziecięcą przesłanych przez McCormacka, rozmowy w prowadzone w sieci wykazały, że inni mężczyźni wymienili z nim wiele zdjęć.
W przyszłym tygodniu były dziennikarz usłyszy wyrok w tej sprawie. Na razie, po wpłaceniu kaucji, odpowiada z wolnej stopy. Ma jednak zakaz korzystania z Internetu.
Jak jednak widać, nie bardzo poczuwa się winy, a jego działalność napawa go wręcz dumą.
uisu