Kilku obecnych i byłych burmistrzów amerykańskich miast zostało oskarżonych w ostatnim czasie o seksualne wykorzystywanie dzieci. Większość to członkowie Partii Demokratycznej.
Wśród nich jest Richard Keenan (65 lat), były lewicowy  burmistrz Hubbard w Ohio, który przyznał się do wielokrotnych gwałtów na 4-letniej dziewczynce. W sumie jest oskarżony o dokonanie 8 gwałtów i 12 prób gwałtu. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego więzienia. Wyrok ma zapaść wkrótce. Jednak dewiant został zwolniony z aresztu za kaucją, 75 tysięcy dolarów.
Keenan początkowo nie chciał przyznać się do winy. Dowody przedstawione przez prokuraturę były jednak zbyt obciążające, aby mężczyzna mógł się opierać. Ataki seksualne zaczęły się, gdy dziewczynka miała 4 lata i trwały przez kolejne 3 lata. Sprawa wydała się, gdy pokrzywdzone dziecko powiedziało o wszystkim żonie Keenana.
Były polityk broni się twierdząc, że dziewczynka przyszła do niego i go uwiodła. A on nie potrafił się jej oprzeć: – Ona weszła do mojej łazienki i zapytała, czy może dotknąć mojego penisa – twierdzi lewicowy polityk i dodał, że pocałowała go w genitalia i wykonała seks oralny.
Potem Keenan wykorzystywała dziecko przez co najmniej dwa lata, do czasu aż dziewczynka nie powiedziała o tym jego żonie.
ons

 

Zobacz również: