Brytyjska dziewczyna, w wieku 14 lat wpada w sidła pakistańskiego handlarza narkotyków i sutenera. Jak podaje Daily Mail, przez  15 lat była gwałcona i wykorzystywana seksualnie przez tysiące mężczyzn, co spowodowało, iż 11 razy była ciąży.

Ponieważ kobieta obecnie cierpi na zaburzenia psychiczne  z  powodu stresu pourazowego, i ma „dziury w pamięci”,  jest postrzegana jako niewiarygodny świadek: – Nie wiem, ilu ludzi gwałciło mnie, ale musiało być ich tysiące. – twierdzi.

Gdy dziewczynka miała 14 lat, poszła na casting dla modelek do reklamy. Przynajmniej tak myślała, Na miejscu był Pakistańczyk, który kazał jej iść z nim do sypialni, tam zmusił ją do zdjęcia ubrania i zgwałcił dziewczynkę kilka razy.

Po czym mężczyzna oznajmił jej, że wkrótce się z nią skontaktuje. – Gdybyś ośmielił się  komuś powiedzieć co tym co tu było,  zabiję cię i spalę twój dom. – zagroził.

Tak dziewczyna wpadł w szpony pakistańskiego gangu Kilka dni później ten sam mężczyzna zawiózł ja do  pierwszych  klientów. Przez piętnaście lat była wykorzystywana seksualnie przez tysiące ludzi. A także zmuszano ją do brania  narkotyków: – Pamiętam tylko połowę tego, co przeszłam. Chcieli, żebym była uzależniono, wtedy mieli jeszcze większą kontrolę nade mną. Nazywali mnie „białą suką”, i czasami bili lub grozili mi nożem. – zeznała.

W ciągu 15 lat kobieta miała 11 ciąż, i 9 poronień.

Rodzice dziewczyny nie interesowali się nią wtedy, ponieważ byli zbyt zajęci pracą. Niemniej jednak, dramat skończył się, gdy jej matka przeczytała zapiski w pamiętniku dziewczyny i powiadomiła policję. Jednak policja nie podjęła od razu sprawy.

– Policjant, który przyjmował moje zgłoszenie wydawał się bardzo zły na mnie. Zadawał bardzo intymne i nieodpowiednie pytania. Poprosiłam go, aby zrezygnował, ale on odpowiedział, że to mnie oskarżą w sądzie. A gdybym ośmieliła się zeznawać, nikt mnie nie ochroni. Bo ​​jestem znana jako dziwka. Dlatego wtedy wycofałam oskarżenia.
Ostatecznie, po piętnastu latach, jej koszmar zakończył się, gdy gang muzułmanów został zatrzymany w innej sprawie o charakterze kryminalnym, 278 ofiar było przemocą zmuszanych do  seksu. Ośmiu podejrzanych trafiło do aresztu.

Kobieta do dziś leczy się psychaitrycznie.

ex

 

Zobacz również: