KALIFORNIA: Policjant pakuje 7 kul w mężczyznę (BARDZO DRASTYCZNY FILM)

12

Przerażający film pokazuje, jak policjant  walczy  z młodym mężczyzną a potem oddaje do niego 7 strzałów. Do zdarzenia doszło w miniony piątek, około 9.30  na zewnątrz sklepu 7-Eleven w kalifornijskim mieście Huntington Beach.

Policjant i niezidentyfikowany mężczyzna walczyli najpierw na  ziemi. Potem policjant sięgnął po broń i oddał  sześć strzałów, ale mężczyzna nadal stał na nogach. Wtedy  policjant strzelił siódmy raz i przewrócił się na ziemię. Mężczyzna został zabrany do szpitala, gdzie zmarł z powodu doznanych  urazów.

Nie jest jasne, dlaczego policja została wezwana przez personel sklepu, i co zawinił zastrzelony człowiek.

12 KOMENTARZE

  • raczej bandyta przekroczył granice głupoty, zamiast sie poddać policjantowi to z nim walczył, potem próbował uciec, prawidłowa reakcja policjanta

   • answersmater -ty masz zaćmę na oczach czy nie dowidzisz, albo kolegę po fachu bronisz. Chłopak wstał i nie wiedział co z sobą zrobić, a pseudo policjant z bezradności i nie umiejętności obezwładnienia dzieciaka po prostu strzela jak do zwierza. Siedem strzałów, jeden lub dwa w nogi k…wa mać

 1. Czarnoskóry?? Przecież to biały to raz a dwa w 8 sekundzie widać jak napastnik wyciąga mu coś z pasa chyba magazynek i to zaważyło na wyciągnięciu broni. Policjant nie musiał się domyślać po co mu magazynek a może ma broń? Gdy chodzi o twoje życie nikt się tam nie zastanawia.

  • Jasne tylko że ten były policjant juz ma postawione zarzuty. Licze i tzrymam kciuki za duży wyrok 7 kul z 2 metrów , na tym powinna skończyć się polemika panowie…

 2. Nie widzę żeby policjant strzelił siódmy raz i przewrócił się na ziemię. Na ziemię przewrócił się ten co kulki dostał. Czy już nie trzeba kończyć żadnej szkoły żeby zostać dziennikarzem?

 3. Zareagował prawidłowo. Wmawia się nam ciągle, że nie można się bronić, żeby być tolerancyjnym na zło itd. Policjant zachował się tak, jak należało w tej sytuacji.

 4. Żeby zostać dziennikarzem, to nawet i studia są potrzebne…. ale od pismaka internetowego to teraz nie wymagają nawet ukończonej podstawówki….

 5. U nas w Polszu byloby dozywocie dla policjanta, bez wzgledu ma yo co dzialo sie wczesniej. Nie byloby wazne ze gosc zgwalcil dziecko ze szczegolnym okrucienstwem. Po prostu biedny dzieciak jak niektorzy o nim pisza.
  Jestem za tym zeby strzelac, moze wtedy ten kraj bylby bardziej cywilizowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ