Poważone problemy ma Daniella Hirst, 28-latka z angielskiego Scarborough. Grozi jej bowiem więzienie za uprawianie seksu w pizzerii Domino’s seksu, co zarejestrowały kamery monitoringu. Oczekując na przygotowanie pizzy Daniella i 31-letni budowlaniec Craig Smith, wykonali akt seksualny nie przejmując się wcale obecnością personelu.

Uprawiali seks nawet w momencie składania zamówienia. I ani na chwilę nie przestali kopulować. W tym czasie niczego nie podejrzewający (?) personel kuchni przygotowywał dla nich potrawę.

Na nieszczęście dla nich wszystko zarejestrowały kamery a nagraniem zainteresowała się policja.

Daniella Hirst już stanęła przed sądem w Scarborough, i przyznała się do winy, podczas gdy Smith – który jest w więzieniu w związku z innymi sprawami – został zaocznie uznany winnym, po 30-minutowym procesie.

Materiał dowodowy składał się niemal wyłącznie z 18-minutowego filmy. Przewodnicząca składu sędziowskiego Angela Beardshall, powiedziała: – Wiele scen było zmysłowych, obscenicznych i obrzydliwych. Uważamy, że to przestępstwo jest tak poważne, że przekracza przewidziany dla niego próg kary.

Wyrok ma być ogłoszony w październiku.

Para miała jeszcze w planach seks w autobusie, na basenie i na ulicy. – Chcieliśmy zobaczyć, czy uda nam się to zrobić. – wyznała Daniella – Ale nigdy nie przypuszczałam, że tak skończymy w Internecie i na sali sądowej.

om

Zobacz również: