Irakijczyk poślubił  drugą,  młodszą żonę, jednak nie przewidział do jakiego stopnia może być zazdrosna jego pierwsza żona. Brak wyobraźni  zakończył się dla niego bardzo tragicznie.
Choć jego pierwsza żona gwałtownie sprzeciwiał się ponownej żeniaczce męża, to on spokojnie powołał się na swoją władzę religijną  i poślubił drugą, młodszą. Jednak gdy tylko małżonkowie rozpoczęli romantyczną noc poślubną, z przerażeniem zorientowali się jaki prezent ślubny ma dla nich zazdrosna pierwsza żona
Choć lewicowi działacze twierdzą, że islam przoduje w walce o prawa kobiet, to pozostaniemy w realnym świecie muzułmańskim. A tu kobiety są niewolnikami mężczyzn od 1400 lat, kiedy to zarządził tak prorok Mahomet. Mimo że Koran toleruje małżeństwa  mężczyzny  z czterema kobietami za jednym razem oraz posiadanie  nielimitowanej ilości niewolnic seksualnych, to zabrania kobietom robienia tego samego.
Gdy muzułmanin udaje się do swojego  haramu, to jego żony są zobowiązane przez islam do powstrzymania się od wyrażania niezadowolenia z jego zboczonej natury.
Według Koranu kobiety są gorsze od mężczyzn i powinny być gorliwie posłuszne wobec mężów. Prawdę mówiąc, muzułmański prorok Mahomet oświadczył, że jeśli kobiety będą narzekać na nadużycia swoich mężów lub przewinienia seksualne, to Allach pośle je do piekła.
Tak więc, gdy pobożny muzułmanin ogłosił, że wybrał inną młodą kobietę, jego pierwsza oblubienica była zdruzgotana. Zresztą jej  mąż nie zawracał tym sobie głowy, gdyż w tym czasie myślał już czymś innym.
Irackie media informują, że ów muzułmanin, służył jako dżihadysta na zachód od Mosulu. Jak wiadomo żony bojowników ISIS często doświadczają gwałtów i bicia. Jednak nie każda oblubienica ISIS jest jedynie ofiarą. W rzeczywistości wiele z tych kobiet szczyci się zadawaniem  tortur innym kobietom, niekiedy  podobnym do siebie samych. Wielu żon bandytów z  ISIS narzeka, że ich mężowie spędzają większość czasu na wojnie lub gwałcąc swoje niewolnice seksualne. Niektóre z tych kobiet uwalniają swoją frustrację i zazdrość właśnie na niewinnych niewolnicach seksualnych – torturując i  nieludzko karząc.
Nie wiemy, jakie doświadczenie miała w tym zakresie wzgardzona żona bojownika ISIS. Musiała być jednak mocno sfrustrowana i zazdrosna. O czym świadczą  wydarzenia, które nastąpiły tuż po weselu.
Gdy młoda para i ich gości zakończyli świętowanie, wówczas nowożeńcy udali się do sypialni  aby skonsumować świeżo zawarty związek.  Zapowiadała się bardzo namiętna i  gorąca noc.  I tak poniekąd było. Gdy tylko młoda para położyła się w łóżku małżeńskim sypialnię ogarnęły płomienie. Nie były to jednak płomienie miłości. To wzgardzona żona – podkładając ogień –  zemściła się z powodu upokorzenia, które zafundował jej mąż w postaci nowej żony. Z nowożeńców   pozostało niewiele, a  i z sypialni tylko gruz i popiół.
Kobieta zeznała, że było to zabójstwo honorowe, popularne w islamie. Tyle tylko, że ta procedura dotyczy wyłącznie wymierzania „sprawiedliwości” kobietom.  Ofiary muszą być zawsze żeńskie.
jes

Zobacz również: