Aktorka w pełni wykorzystała mijające lato. Wypoczęła i jest gotowa do nowego sezonu teatralnego, który przywita na deskach teatru Kwadrat. Gwiazda ma w planach także inne aktywności zawodowe, nie chce ich jednak zdradzać przed podpisaniem kontraktów. Twierdzi bowiem, że jak większość aktorów jest przesądna.

Anna Oberc twierdzi, że letnie miesiące spędziła spokojnie, ale przyjemnie, w otoczeniu znajomych i przyjaciół. Gwiazda wypoczęła i jest gotowa w pełni wrócić do obowiązków zawodowych.

Mam w tej chwili dużą motywację, aby wrócić do aktywnego życia zawodowego – mówi Anna Oberc agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda zapewnia, że nie cierpi z powodu powakacyjnej depresji. Nie tęskni za latem, zwłaszcza że już szykuje się do kolejnego wyjazdu, tym razem zimowego.

– Kiedy wszyscy tutaj będą marzli, ja pojadę sobie do ciepłego, mam już pewne plany. Ale nie będę mówiła, żeby nie zapeszyć – mówi Anna Oberc.

Aktorka przez ponad rok była jedną z gwiazd popularnego serialu „Singielka”. Wraz z zakończeniem jego emisji przez stację TVN zniknęła z małego ekranu. Obecnie można ją oglądać na żywo, na deskach Teatru Kwadrat, gdzie gościnnie występuje w spektaklu „Otwarcie sezonu”. Jej partnerami są takie gwiazdy polskiej sceny jak Ewa Kasprzyk i Daniel Olbrychski.

– Mam coś mieć, ale wiecie, jak jest z projektami, dopóki nie ma umowy, dopóty nie rozmawia się na ten temat publicznie. Nie chciałabym zapeszać – mówi Anna Oberc.

Gwiazda nie ukrywa, że jest osobą przesadną, ale nie do przesady. Jej zdaniem jest to zresztą cecha często spotykana u aktorów. Wielu z nich niechętnie wypowiada się na temat niepotwierdzonych ostatecznie planów zawodowych.

 – My po prostu dbamy o to, by nic i nikt nie przeszkodził nam w osiągnięciu marzeń i spełnienia zawodowego – mówi Anna Oberc.

 

Zobacz również: