W brytyjskim dzienniku The Daily Telegraph na pierwszej stronie straszy twarz Junkera i tytuł „Stany Zjednoczone Europy”. Z artykułu dowiadujemy się,  że już do 2025 roku ma powstać Armia Europejska, zaś kraje członkowskie Unii Europejskiej będą musiały rozwiązać swoje  armie.

 Armia UE  będzie zaopatrywana w uzbrojenie tylko przez  Niemcy i Francję. O tym zaś, gdzie wojsko może być użyte i kogo ma chronić, będzie decydowała wyłącznie Bruksela. Ma to doprowadzić między innymi do usunięcia wojsk amerykańskich z Europy.

Do 2025 roku wszystkie kraje tworzące Unię Europejską muszą też wprowadzić walutę euro. Co wiąże się także z planami Junckera, Merkel i Tuska, aby  podatkami i budżetami wszystkich krajów zarządzała Bruksela. To tam będą zapadły decyzje, ile pieniędzy przeznaczyć w Polsce na oświatę czy służbę zdrowie i ilu zatrudniać policjantów a ilu lekarzy.  Może to sprawić, że zmniejszone będą  wydatki na przykład na 500+, aby tą kwotą wesprzeć np.  pomoc dla uchodźców w Niemczech.

Unia Europejska staje się na naszych oczach niemieckim imperium, w którym jej niedemokratyczni przywódcy – tacy jak Juncker czy Tusk – rozwijają szaleńczą wizję  zjednoczonej Europy. W której  w 2025 roku praktycznie przestanie istnieć  Polska. Jeśli oczywiście wcześniej nie wycofamy się z UE.

eps

Zobacz również: