Oktoberfest

Ilość gwałtów w Bawarii wzrosła o 48 procent, a liczba imigrantów o 91 procent! Związek między tymi zjawiskami jest oczywisty praktycznie dla wszystkich.

Od 2016 roku w Bawarii odnotowano drastyczny wzrost liczby gwałtów, a tylko w tym roku (od stycznia do lipca) zostało zgłoszonych do policji 685 przypadków. To o 48 procent więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku.

Tymczasem bawarski minister spraw wewnętrznych Joachim Herrmann, twierdzi, że powody wzrostu gwałtów są dla niego niejasne. Minister stwierdził, że potrzebny jest większy nacisk na analizę statystyk. Jednak mieszkańcy Bawarii nie mają problemów, aby połączyć wzrost gwałtów z gigantycznym napływem tzw. uchodźców.

Potwierdzają to ostatnie przypadki gwałtów. Ostatnio dwie kobiety zostały zgwałcone na terenach otwartych. 28-letnia kobieta została zaatakowana w drodze do sali wystawowej Feierwerk w Monachium. Nieznany sprawca wciągną ją do parku i tam zgwałcił.

Drugi przypadek – opisywany już przez nasz portal – miał miejsce w tym tygodniu, gdy młoda kobieta została zgwałcona, gdy biegała w pobliżu jeziora Simssee, w Rosenheim. 34-letni gwałciciel z Nigerii został później aresztowany przez policję w związku z tym atakiem.

Lidera CSU Horst Seehofer, wielokrotnie wzywał do ograniczenia liczby osób ubiegających się o azyl wjeżdżających do tego Bawarii. Jednak idea Seehofera była wielokrotnie odrzucała przez Angelę Merkel, która konsekwentnie utrzymuje, że ​​nie ograniczy liczby osób ubiegających się o azyl w Niemczech.

Tymczasem bawarski minister spraw wewnętrznych zauważył, że ogromnym wyzwaniem jest zbliżający się Oktoberfest, który może przynieść lawinę gwałtów. Władze już zapowiadają zwiększenie zarówno obecność policji na imprezie oraz liczby kamer monitoringu.

des

Zobacz również: