AUSTRALIA: Plaga ślubów muzułmanów z dziećmi

4
6403
Ponad 90 dziewcząt w Australii zostało zmuszonych przez rodziny do małżeństw ze starszymi mężczyznami, a niektóre z nich miały po  dziewięć lat. To tylko wierzchołek góry lodowej, prawdziwa liczb takich małżeństw jest wielokrotnie wyższa.
Australijska policja federalna ujawniła ostatnio raport o małżeństwach z dziećmi w tym kraju. W ciągu zaledwie dwóch lat blisko 100  dzieci było ofiarami przymusowych małżeństwa w Australii, a prawie 51 z nich pochodziło z Sydney.
Media ujawniły   e-maila od dziewczyny, która napisała, że ​​została wbrew woli zmuszona do zawarcia związku małżeńskiego. I  pod koniec roku szkolnego  zmuszona była wyjechać poza Australię z starszym o 50 lat mężem.
Władze australijski przyznają, że dzieci są często pod ogromną presją ze strony rodziców, aby wyjść za mąż. Mimo że małżeństwa z dziećmi istnieją, i rząd doskonale o tym wie, to ignoruje ten problem.
Urzędnicy twierdzą, że są  bezradni, i nie mogą ratować dzieci po opuszczeniu kraju. Tak było w przypadku dwóch bardzo młodych sióstr z przedmieścia Sydney, które przetransportowano do Liverpoolu i tam wydano za mąż. Przedstawiciele władz przyznają, że ​​wszystko co mogą zrobić, to poczekać, czy dziewczynki same wrócą do Australii.
Jednak czasami sprawiedliwości staje się zadość.  W czerwcu muzułmański duchowny Ibrahim Omerdic został skazany za poślubienie 14-letniego dziecka w Melbourne.
Film z uroczystości ślubnych tej pary pokazuje, że duchowny instruuje dziewczynę: – Jako żona, masz obowiązek słuchać  męża.
 Zaś pan „młody” jest poinformowany o jego obowiązku zapewnienia nieletniej żonie edukacji seksualnej.
Tymczasem w Europie rośnie liczba małżeństw muzułmanów z dziećmi  Są one tolerowane w centrach migracji w Norwegii, Danii i Szwecji.
eps

4 KOMENTARZE

  1. I czemu propagujecie nienawiść i kłamstwo ??? Jak ocenić to, że porządna i chrześcijańska amerykańska armia napadła na Irak i wymordowała tam blisko milion kobiet, dzieci i starców i potem sobie wyjechała. To za co mają nas kochać Muzułmanie i Arabowie. Nie było powodu, żadnego ,ale to żadnego, aby najechać na ten kraj !!! Broń którą pozostawiła armia USA przejęło tzw państwo muzułmańskie, które dokonuje teraz mordów na chrześcijanach. Ale to było zaplanowane jak też była zaplanowana cała historia z napływem uchodźców do Europy przez Sorosa jego kolegów bandytów, którzy chcą nowej wojny religijnej, depopulacji, NWO.. Nie mówię także, że zwykli muzułmanie są święci. Jest w nich tyle samo zła co i dobra ile jest tych pierwiastków także w nas !!! Mamy taką samą krew jako oni, takie same geny złożyły się na budowę ich i naszych ciał oraz oddychamy tym samym powietrzem a pod nogami mamy wszyscy tą samą ziemie. Dlaczego przez dekady jeździliśmy do ich krajów i ich kurortów aby schlać się na ich pięknych plażach i jakoś ich religia Wam wtedy nie przeszkadzała ??? Polska nic nie może. Podziękujmy za to starszym i mądrzejszym, WŁADCOM z CITY OF LONDON, grupie Bilderberg, Soroszowi, ONZ i wielu,wielu innym podobnym dziwnym satanistycznym organizacjom, za to iż od dekad szykują całemu światu depopulacje poprzez degrengoladę edukacyjną, intelektualną, moralną, kulturową..Jesteśmy wszyscy na tej ziemi zmanipulowani od dekad i zaślepieni jakąś durną medialną wiedzą uzyskaną poprzez socjologiczno – psychologiczno lobotomię dokonaną na naszej duszy i ciele

  2. w Australii wyszło na jaw, że 7 % duchownych katolickich jest pedofilami . Wczesne w stanach dziennikarze wpadli na trop pedofilii wśród księży i tam okazało się, że jest ich 6% . Kiedy u nas się wezmą za nich?

  3. JEWunia to rzydoSSki twór który podPOrządkował sobie wszystko w jednym celu uczynić z ludzi mieszkajacych w Europie niewolnikow….niemcy slużą rzydom nawet o tym nie wiedząc są wyprani z wszystkiego co oznacza wolność to chore zatrudniają ludzi na 1 Euro Job tak jest 1 Euro na godzinę organizują szkolenia np liczenie drzew lub robienie zakupów w sklepie swoim płacą grosze a ciapatym nierobom 3x więcej kiedy makrela dojdzie po raz enty do władzy stopień zniewolenia osiągnie apogeum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ