W miejscowości Sitnik doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Audi, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na prawe pobocze. Po tym auto uderzyło w drzewo. Jak ustalili mundurowi kobieta prawdopodobnie próbowała ominąć znajdującego się na drodze jeża. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka audi. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.
Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 5:00 w miejscowości Sitnik. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Audi,  na mokrej i śliskiej drodze, straciła panowanie nad autem i zjechała na prawe pobocze. Po tym auto uderzyło w przydrożne drzewo i wywróciło się. Samochodem kierowała 24-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej.
Kierująca pojazdem była trzeźwa, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Jak ustalili mundurowi, kobieta prawdopodobnie próbowała ominąć znajdującego się na drodze jeża. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka auta.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

BSP

Zobacz również: