Jakiś czas temu niemiecka Służba ds. Informacji o Zdrowiu, uruchomiła witrynę dla osób ubiegających się o azyl, interesujących się seksem, czyli praktycznie dla 100 procent uchodźców.

Witryna zanzu.de – finansowana przez rząd – miała w założeniu zapewnić informacje dla uchodźców, jak zachowywać się gdy chce uprawiać seks oralny, klasyczny czy analny, w tym gejowski.

Projekt ma na celu umożliwić niemal milionom nowo przybyłych osób, ubiegających się o azyl, odnalezienie się w niemieckich standardach społecznych i kulturowych, aby zapobiec podobnym wydarzeniom, jakie miały miejsce w Kolonia w Sylwestra.

Mają w tym pomóc rysunki i instrukcje dotyczące sposobu uprawiania seksu, korzystania z prezerwatywy oraz sposobu masturbacji. A także jak się zachowywać odwiedzając niemiecką prostytutkę.
Witryna jest ilustrowany rysunkami śniadych mężczyzn, którzy uprawiają seks wyłącznie z białymi kobietami. Gdyż pokazanie muzułmankę uprawiającą seks – choćby na rysunku – byłoby obrazą religijną dla wyznawców Mahometa.

W ten sposób autorzy tej kuriozalnej witryny zachęcają uchodźców do seksu z Europejkami. Na szczęście portal cieszy się bardzo nikłym zainteresowaniem.

ev

Zobacz również: