TRUMP: Szczepionki powodują autyzm

2

Donald Trump publicznie wypowiedział się na temat niebezpieczeństw związanych ze szczepieniami. Prezydent USA  powiedział wprost, że uważa, że ​​szczepionki powodują autyzm.
Przyznając, że temat jest kontrowersyjny, Trump stwierdził: – Widziałem ludzi, którzy mieli zupełnie zdrowe dziecko i poszli z nim  na szczepienia, a miesiąc później dziecko już nie było zdrowe. Zauważam ten problem – przyznał Trump.

– Mam na ten temat teorię i to jest teoria, w którą niektórzy wierzą. Według mnie te szczepionki powodują autyzm i inne choroby dzieci. To jest jakby celowe. Nigdy nie mieliśmy czegoś takiego. To jest epidemia, która rozwinęła się w ciągu ostatnich dwóch lat. Jeśli  weźmiesz małe dziecko, które waży 6 kilogramów, do gabinetu lekarskiego i pompują mu jednocześnie wiele szczepień, to nie może to być obojętne dla jego zdrowia.  Dwa miesiące później takie dziecko jest już inne. Naprawdę, znam takie przypadki. – dodał Donadl Trump.

eps

2 KOMENTARZE

  1. Jeżeli Trump tak mówi to chyba co w tym jest prawdy. Taka osoba nie wypowiada się publicznie na podstawie informacji z dupy wziętych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ