-Możemy bezradnie rozłożyć ręce, giną ludzie, rodziny opłakują, a największą dyskusją w Unii Europejskiej jest dyskusja o demokracji w Polsce. (….) Nie wiedzę, żeby ktoś miał pomysł z elit europejskich, jak ten problem rozwiązać – mówiła w Telewizji Republika dr Magdalena Ogórek, która była gościem „Polski Na Dzień Dobry. Weekend”.

Jak podaje portal telewizjarepublika.pl, jej zdaniem „mamy do czynienia z otwartą wojną, którą islamiści wypowiedzieli Europie, kontynentowi, który zawsze był oparty na wartościach chrześcijańskich”. – Politycy europejscy usuwają symbolikę chrześcijańską z instytucji, nawet z logo klubów sportowych. Jeśli dalej będziemy tak postępować, za jakiś czas będziemy w Europie mniejszością – powiedziała Ogórek.

Eksperci od terroryzmu zwracają uwagę, że kolejne pokolenie, które wychowało się w Europie, jest najbardziej podatne. (…) To bardzo trudna sytuacja. Wczoraj służby po raz pierwszy powiedziały, że są bezradne. To wszystko „zawdzięczamy” pani Angeli Merkel, która zaprosiła do Europy tych, którzy fundują nam taki kataklizm – podkreśliła w Telewizji Republika.

źródło: telewizjarepublika.pl/ fot. Facebook

 

Zobacz również: