Kluczem sukcesów sportowych Marcina Fehlau jest ciężka praca i zaangażowanie, a odpowiednia dieta wpływa na postęp w jego karierze jako maratończyka i trenera. Od niedawna SmakMAK wspiera biegacza i chce nie tylko mobilizować sportowca, ale także dzielić pasję trenera i jego zawodników.

Firma SmakMAK to nie tylko eksperci i koneserzy wyjątkowych smaków, nadający tradycyjnym daniom nowego blasku. To także zespół pasjonatów wszelkiego rodzaju inicjatyw sportowych kibicujący zdolnym, młodym ludziom. Z tych względów marka postanowiła objąć wsparciem utalentowanego maratończyka – Marcina Fehlau.

Zwycięzca wielu maratonów

SmakMAK postanowił objąć swoim wsparciem Marcina Fehlau, lekkoatletę i maratończyka, zwycięzcę maratonów we Wrocławiu i Łodzi. Marcin jest również wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, a w chwili obecnej trenuje młodych biegaczy. Jako trener zwraca szczególną uwagę na dietę i suplementację swoich zawodników. Miniona kontuzja sportowa sprawiła, iż maratończyk musiał zrobić przerwę w przygotowaniach do kolejnych maratonów w tym sezonie. Wracając do zdrowia, Marcin stopniowo wprowadzał do swej sportowej rutyny spokojne biegi i niedawno rozpoczął ćwiczenia do następnych zawodów.

-W przygotowaniach do jesiennych startów pomoże mi mój nowy sponsor firma SmakMAK – zaznacza Marcin Fehlau.

„Jestem przekonany, że jakość jedzenia ma bezpośredni wpływ na jakość treningu. Dlatego podstawą mojej własnej diety są dania białkowe, a na moim stole często gości tradycyjna galaretka z kurczakiem. Jest niskokaloryczna, a dodatkowo pozytywnie wpływa na mobilność stawów. Dlatego także polecam jej uwzględnienie w odżywianiu zawodnikom z mojej ekipy” – wyznaje sportowiec.

 

 

 

Zobacz również: