Carolann Gallon ( w kółku) dbała o to, aby jej koledzy z gangu mieli młodziutkie dziewczęta do gwałcenia i stręczenia.

18 osób zostało 9 sierpnia  skazanych między innymi za liczne gwałty, handel ludźmi oraz stręczycielstwo. Ich ofiarami były nastolatki, często w wieku 13 -14 lat. Można je liczyć w setki. Policja rozmawiała z 703 potencjalnymi ofiarami pedofilów, z czego  278 nastolatek przyznało, że było ofiarami przestępstw seksualnych.

17 mężczyzn (pochodzenia pakistańskiego, indyjskiego, irackiego, irańskiego i tureckiego) oraz jedna biała kobieta zasiadło na ławie oskarżonych w sądzie Newcastle. Carolann Gallon dbała o to, aby jej koledzy z gangu mieli młodziutkie dziewczęta do gwałcenia i stręczenia. Była niekiedy bardziej bezwzględna od nich.

Mężczyźni podawali dziewczynkom kokainę, marihuanę, alkohol lub mefedron a następnie je gwałcili lub przekonywali do  aktywności seksualnej na imprezach zwanych „sesjami”, gdzie po prostu sprzedawali je innym mężczyznom.

Jak to wyglądało opowiedziała jedna z 13-latek. Dziewczynka zeznała, że ​​została zabrana z domu na tka imprezę i była tam wielokrotnie gwałcona przez wielu mężczyzn: –  Jakby to była jakaś seksualna sztafeta. Oni byli straszni, bardzo się ich bałam.

Jeden z szefów gangu, 37-letni Badrul Hussain miał w zwyczaju mówić: – Wszystkie białe dziewczyny są dobre tylko do jednej rzeczy. Należy je używać, a potem wyrzucać jak śmieci, bo one  nie są nic warte.

 Skalę działania gangu była ogromna. Policja wszczęła duże dochodzenie po otrzymaniu informacji od pracowników socjalnych i rozmawiała z setkami potencjalnymi ofiar. Nie wszystkie jednak miały odwagę oficjalnie zeznawać. W sądzie zdecydowało się stanąć twarzą w twarz z oprawcami  zaledwie 20 skrzywdzonych nastolatek.

Jest to siódmy, tak duży skandal z udziałem  muzułmańskiego gangu seksualnego  w Wielkiej Brytanii, kolejny po głośnych  sprawach z Rotherham, Rochdale, Oxfordu czy Bristolu.

Wszyscy członkowie gangu zostali skazani na długoletnie więzienie, czterech  usłyszało wyroki ponad 20 lat pozbawienia wolności. Łącznie członkowie gangu spędzą w więzieniach ponad 300 lat.

Ale to nie koniec walki z muzułmańskim gangami gwałcicieli, skala tego procederu jest gigantyczna. Wcześniej policja angielska i władze przymykały oczy na seksualne zbrodnie muzułmanów. Steve Ashman, szef policji Northumbrii, powiedział  w środę:  – Do tej pory w podobnych sprawach aresztowaliśmy 461 osób.  Nie było mowy o  żadnej poprawności politycznej. Są to przestępcy i nie było chwili wahania, aby ich  aresztować.

eps

Zobacz również: