fot. nibiruplanetx.info
David Meade, autor książki „Planet X – The 2017 Arrival” twierdzi, że nadchodzące zaćmienie słońca spowoduje, iż tajemnicza planeta Nibiru uderzy w Ziemię. Ma to nastąpić 21 sierpnia tego roku. Jego zdaniem jeszcze w sierpniu, podczas zaćmienia słońca, dojdzie do kataklizmu, który całkowicie zniszczy naszą planetę.
Według niego zaćmienie słoneczne w tym miesiącu będzie sygnałem, aby planeta, która nigdy nie została zaobserwowana przez naukowców, uderzyła w Ziemię. Według Davida Meade, gwiazda jest trudna do wykrycia ze względu na kąt zbliżania się do Ziemi. Dla podbudowania swojej teorii Meade używa także kilku fragmentów z Biblii.
Nibiru, czasami określana jako Planeta X, jest hipotetyczną planetą na krawędzi naszego Układu Słonecznego. Niektórzy twierdzą, że ta planeta wysyła „plazmatyczne cząsteczki energii” przez nasz Układ Słoneczny. Przepływ tej energii ma zakłócić pole magnetyczne Ziemi i wywołać katastrofalne zmiany klimatu. Twierdzą, że już od 1996 roku odczuwamy niszczące skutki zbliżającej się   planety X. Wskazując na klęski żywiołowe i niespotykane wcześniej zmiany klimatyczne na naszej planecie.
Koniec świat z udziałem Nibiru został przewidziany już kilka razy od 2003 roku. Na początku tego roku Meade twierdził, że Nibiru uderzy Ziemią w październiku. Teraz rzekoma apokalipsa ma nastąpić 21 sierpnia: „Po zaćmieniu słońca ogromna planeta pojawi się na horyzoncie i uderzy na Ziemię, niszcząc całkowicie ludzkość”.
NASA komentuje te rewelacje: „Nibiru i inne historie o odległych planetach, to jedynie oszustwo internetowe”.
Kto ma rację przekonamy się już za niecałe dwa tygodnie.

jes

 

 

.

 

 

 

 

 

Zobacz również: