USA: Uwiodła ucznia, na 10 lat pójdzie do więzienia

Pedofilia to zboczenie, które dotyka nie tylko mężczyzn. Historia nauczycielki z Oklahomy i  jej ucznia, nie jest wcale odosobniona.  Jennifer Caswell,  31-letnia nauczycielka, została skazana na 10 lat więzienia, po tym gdy została złapana w pokoju hotelowym ze swoim 15-letnim uczniem.
Sąd przyznał także chłopcu 100 tysięcy dolarów odszkodowani, które ma zapłacić Szkoła Publiczna Hollis w Oklahomie. Gdyż uczestniczyła w ukrywaniu seksualnych nadużyć nauczycielki.
Prawnik Charles Watts powiedział: – Prawda jest taka, że ​​ma to straszliwy wpływ na dziecko. W przyszłym życiu można spodziewać się, że będzie miał trudności w relacjach z kobietami.
Jennifer Caswell, w 2015 roku, została złapany w pokoju hotelowym  ze swoim uczniem. Jednak zanim to nastąpiło w szkole krążyły plotki na temat tego romansu.   Tata chłopca stwierdził, że dyrektor szkoły powiedział jego synowi, że musi milczeć na ten temat, gdy plotki zaczęły się rozpowszechniać. Co gorsze, za karę za chłopiec został zawieszony w prawach ucznia na  tydzień.
W Polsce miała miejsce podobna historia 36-letnia nauczycielka spod Kalisza zaszła w ciążę z 14-letnim uczniem. Jednak sąd nie był dla niej zbyt srogi. Gdyż potraktował nauczycielkę wyjątkowo łagodnie, wymierzając jej karę roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata i 3-letni zakaz wykonywania zawodu.
Żadna kara nie spotkała natomiast  Brigitte Trogneux, która mając 39 -lat uwiodła  15 letniego Emanuela Macron, który uczęszczał do liceum, gdzie ona  pracowała jako nauczycielka.   Co więcej niektóre media propagowały ten związek, jako  wzorzec na miarę XXI wieku. Jednak w USA panią Brigitte Trogneux czekałaby odsiadka.
bet

Zobacz również: