Para somalijskich 30-latków, mieszkająca w szwedzkim w Södertälje, skazana została na wieloletnie więzienie za serii gwałtów na sześciorgu dzieci, w tym na własnych dzieciach  Mężczyzna jest przywódcą muzułmańskiego stowarzyszenia,  i został skazany także za wyłudzenie 700 tysięcy koron szwedzkich.
W latach 2013-2016 para nadużył seksualnie miedzy innymi swoich dzieci,. A także dokonała dużej liczby gwałtów i napaści seksualnych na inne dzieci.
Śledztwo rozpoczęto po tym, gdy ich po dzieci opowiedział pracownikom socjalnym,  o tym co wydarzyło się w ich domu. Dzieci były bite i kopne, przez ​​oboje rodziców, którzy także  uczestniczyli w gwałceniu i wykorzystywaniu seksualnym.
Kobieta była nieco mniej aktywna, lecz podżegał mężczyznę do większego znęcania się nad dziećmi.
Mężczyzna prowadził podwójne życie. Za dnia kierował muzułmańskim stowarzyszeniem i szeroko komentował w mediach, jak Somalijczycy są w Szwecji narażeni na nienawiści i zbrodnie. Domagał się zapewnienia większego bezpieczeństwa dla muzułmanów. Wieczorem był pedofilem, gwałcicielem dzieci i oszustem finansowym.
Ahmed Ali Diriye, został skazany na 6 lat i 6 miesięcy więzienia.
Opłaty dla adwokata, poniesione przez szwedzkich podatników, to  218 352 koron. Koszty resocjalizacyjnej płacone przez szwedzkich podatników: około 8 milionów koron.
Naima Mohamed Ahmed, została skazana na karę na 1 rok i 3 miesiące pozbawienia wolności.
 Opłaty dla adwokat opłacone przez szwedzkich podatników: 187 459 koron.  Koszty resocjalizacyjnej płacone przez szwedzkich podatników: około 1,5 miliona koron.
ed

Zobacz również: