Z niedowierzaniem obserwowano, jak Angela Merkel – w  obecności pary książęcej  Kate i Williama – zrobiła znak iluminatów. Niemiecka kanclerz zaskoczyła tym gestem obecnych, ale też znawców tajnej organizacji.

Księżna Kate Middleton i książę William zakończyli wizytę w Polsce i odwiedzili Niemcy. Brytyjska para książęca spotkała się między innymi z Angelą Merkel. W czasie tego spotkania  kanclerz Niemiec zrobiła dłońmi  tzw. „diament”. Jest to  gest opisywany przez teoretyków spiskowych, jako tajny znak dla innych iluminatów. – informuje Sunday Express.

Według tych samych teorii iluminaci tworzą tajną organizację składająca się z liderów światowych, biznesmenów oraz znanych osobistości, które faktycznie kierują wszystkimi rządami świata i zamierzają wprowadzić nowy porządek, który zmierza do utworzenia jednej władzy dla świata.

Według najbardziej ekstremalnych teorii jest to grupa sataniczna, która wykorzystuje takie sygnały ręczne do identyfikowania siebie nawzajem.

David Icke, twierdzi, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej- w tym Kate i William – też należą do tej grupy. Tym samym  widok Merkel wykonującej ten znak przed parą książęcą, przekona zapewne wiele osób, że w tej spiskowej teorii coś jednak jest.

Używanie tego  znaku przez Merkel często przyciąga uwagę, a ostatnio widzieliśmy jak to robi podczas szczytu G-20 w tym miesiącu.

Było to szczególnie istotne ze względu na to, że autorzy teorii  spiskowych uważają, że szczyt G20 jest identyfikowany, jako kluczowe spotkanie iluminatów, obok Światowego Forum Gospodarczego oraz Tajnego Spotkania Bilderberg.
Podobnego znaku używa m.in. brytyjska premier Theresa May oraz szef  Komisji Europejskiej Jean Claude Juncker.

jes

 

Zobacz również: