Po pobiciu i zgwałceniu czterech białych dziewcząt, muzułmański pedofil stwierdził, że gwałcenie białych  dzieci, to jest jego kultura.

Także jego obrońca chciał wykorzystać „kulturę gwałtów dzieci”, jako argument na uniewinnienie swojego klienta. Jednak sędzia zniszczył wszelkie nadzieje  gwałciciela.

W lipcu 2017 roku Zohair Tomari po raz kolejny pojawił się w gazetach. Ten 20-letni Syryjczyk, starający się o azyl, ponownie stanął  przed sądem za zgwałceniem nieletnich dziewczynek.

Pomimo, że Tomari był już wcześniej oskarżony o handel ludźmi oraz zgwałcenie dwóch nastolatek (15- i 17-letniej) w 2016 roku, to sędzia zwolnił go wówczas za kaucją. Oczywiście, Tomari świętował swoją wolność, gwałcąc kolejne dwie białe, brytyjskie dziewczynki w wieku 13 i 14 lat.

Na szczęście sprawa Tomariego została przeniesiona do innego sądu, pod jurysdykcję sędziego, który ma zdrowy rozsądek.  Jednak przestępca postanowił użyć typowego lewicowego, muzułmańskiego pretekstu do odwołania się do emocji sędziego. Aby zdobyć jego przychylność  zakomunikował, że gwałcenie białych  dzieci to jest jego kultura. Także  obrońca Tomariego stwierdził, że syryjski uchodźca „może nie rozumiał kultury tego kraju”. Sędzia Andrew Lockhart odpowiedział, że ​​kultura Tomariego, to wyłącznie kultura więzienia: –  Ponieważ takie zachowanie jak jego jest piętnowane i karane w  każdej cywilizowanej kulturze na tej ziemi.

Sędzia Lockhart skazał Syryjczyka, na 9 lat pozbawienia wolności za wcześniejsze czyny oraz za dwa ostatnie gwałty  na 12 lat i 9 miesięcy więzienia. Syryjczyk będzie też zarejestrowany jako przestępca seksualny do końca życia.

– Jestem przekonany, że jesteś bardzo niebezpieczny. Jesteś seksualnym drapieżnikiem, który szczególnie lubi dzieci. – stwierdził sędzia.

Ta sprawa pokazuje, jak absurdalne jest myślenie muzułmanów, że kwestia różnic kulturowych i religijnych zwolni ich z respektowania naszych praw. Jest to myślenie bliskie liberałom i lewakom, że  powinno się tolerować wszystkie – nawet najbardziej skrajne i brutalne – postawy wyznawców islamu i ich prawo szariatu.

eps

Zobacz również: