Dziewięcioletnie dziewczynki są fizycznie i duchowo  gotowe do małżeństwa, mówi poseł z Malezji, twierdząc też, że nie ma nic złego w tym, gdy kobiety i dziewczęta  poślubiają swoich gwałcicieli. To nie jest odosobniony pogląd wśród wyznawców Mahometa, którego żona Aisha miała rzekomo 9 lat.

– Dziewczęta osiągają dojrzałość w wieku 9 – 12 lat. W tym czasie ich ciało jest już zbliżone do tych, które mają 18 lat. Więc fizycznie i duchowo nie jest to barierą dla dziewczyny, aby wyjść za mąż –  powiedział Shabudin Yahaya. Poszedł też dalej i powiedział: – Nie ma nic złego jeśli ofiara gwałtu poślubia mężczyznę, który ją zgwałcił, co pozwoli jemu uniknąć ponurej przyszłości. Dzięki małżeństwu mogą oboje prowadzić  lepsze życie. Gdyż osoba, która została zgwałcona będzie miała męża.

Zgodnie z prawem islamskim, można poślubić dzieci poniżej 16 roku życia, jeśli zezwoli na to sąd szariatu. Co bardzo często ma miejsce także w Europie.
W Turcji – według oficjalnej statystyki – w sumie w ciągu ostatniego dziesięciolecia rodziny wydały za mąż 482 908 dzieci. Tylko w 2015 roku 18 033 nieletnich dziewczynek urodziło dzieci, w tym 244 dziewczynki poniżej 15 roku życia. Liczba zanotowanych przypadków wykorzystywania dzieci wzrosła od 5730 w 2005 roku do 16 957 w 2015.

Tymczasem władze niemieckie debatują nad zarysem nowej ustawy, która miałaby rozwiązać problem małżeństw dzieci, po tym, jak okazało się, że w kraju mieszka obecnie około 1500 nieletnich „panien młodych.”

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Niemiec, opierając się na ustawie o wolności informacji, ujawniło  niedawno, że wiadome jest, iż na dzień 31 lipca 2016 roku, w Niemczech przebywało 1475 dzieci w związkach małżeńskich – w tym 361 dzieci, które nie ukończyły 14 roku życia.
Nie inaczej jest w innych krajach europejskich, takich jak Francja, Szwecja czy Wielka Brytania. Gdzie istnieje przyzwolenie na pedofilię wśród muzułmanów.

es

 

Zobacz również: