Macron: Terroryzm ma związek ze zmianami klimatu

5
Zmiany klimatu są odpowiedzialne za terroryzm – stwierdził całkiem poważnie prezydent Francji Emanuel Macron.

Przemawiając po szczycie G20, Macron powiedział na konferencji prasowej: –Nie możemy mówić, że walka z terroryzmem jest skuteczna, jeśli nie podejmujemy zdecydowanych działań przeciw globalnemu ociepleniu. Albo musimy iść i wyjaśnić ludziom, którzy mieszkają w Czadzie, Nigrze, czy gdziekolwiek indziej, że klimat nie jest problemem– stwierdził francuski prezydent. -Dzisiaj, terroryzm tworzy ogromne dysproporcje na świecie. To, że tego doświadczamy związane jest z zaburzeniami klimatycznymi, jakie wywołał nasz międzynarodowy tryb produkcyjny. Wszystko to jest ze sobą połączone– dodał.

Thierry Mariani- republikański polityk z przekąsem podsumował wypowiedź Macrona: Terroryzm jest związany z brakiem równowagi klimatu! Uspokoiłem się. Myślałem, że ma on związek z islamizmem!.

Aurélien Legrand- Frontowy Radny Narodowy stwierdził natomiast, że Macron jest żałosny, a jego wypowiedź jest niepokojąca dla naszego bezpieczeństwa oraz stanowi zniewagę dla ofiar terroru.

mb

5 KOMENTARZE

 1. http://swobodnadyskusja.myfreeforum.org/about2866.html

  Polskie lewactwo, które tam udaje inteligencję to nic innego jak pospolite pasożyty i robactwo.

  Jakaś lewaczka nawet wzburzyła się jakim to sposobem Trump mógł mówić o Bogu i obronie cywilizacji zachodniej zbudowanej na chrześcijaństwie, podczas swojego warszawskiego przemówienia.

  Co gorsze nie tylko Polaków ogłupiają, Francuzi także zidiocieli, kabała zalała im kraj islamistami, kościoły prawie puste, kraj zdemoralizowany i bezradny wobec kabały, a oni im podstawili Emanuela Macrona.

  Co głupi naród francuski kupił, gdy to podstawiony kundel kabały wysoko postawiony illuminat czyli lucyferian.

  Przyrzekł że będzie rządził Francją rzymski Bóg Jupiter czyli Jowisz, czyli wszyscy będą musieli go słuchać i wykonywać polecenia.
  Odbija mu jak Napoleonowi. którego to Nostradamus nazwał małym wcieleniem lucyfera. A polski hymn narodowy robi do niego referencje.
  Co wskazuje że nasz naród nie może być błogosławiony poprzez Boga bo zawsze źle wybiera.

  Zawsze po złej stronie i z lucyferianami. Teraz w swoim zakompleksieniu nadskakują zachodowi nie rozumiejąc ze stamtąd idzie lucyferianizm i zniewolenie suwerennych narodów.
  Czyżby Macrom był drugim lucyferiątkiem? Na naszych oczach spełniają się biblijne wersy. Wszyscy to jednak kupują, ponieważ coraz mniej ludzi rozumie słowo Boże.

 2. Gość jest masonem, którzy na 32 stopniu wtajemniczenia przechodzą na Islam. Oni organicznie nienawidzą chrześcijaństwa i pomijam, że co chwila źle się wypowiada Polsce. Czy jest może inaczej ? Czy ja w ostatnim ćwierćwieczu zobaczyłem, chociaż jedno jedynie działanie polityków, które zahamowało by wojny…??? Czy jest dokładnie odwrotnie ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ