Mehdi, 19 -letni Afgańczyk, brutalnie zgwałcił  w ośrodkach dla dzieci 13-letniego chłopca. Został skazany jedynie na jeden miesiąc pozbawienia wolności Zboczeniec nie może być deportowany, gdyż otrzymał od szwedzkiego obywatelstwa,  mimo że wcześniej był skazany za wiele brutalnych przestępstw.

Gwałt miał miejsce w ośrodku dla dzieci pozostających bez opieki bliski w Malmö. Ofiara, 13-letni chłopiec, oglądał wraz z gwałcicielem meczu piłki nożnej.
Gdy pierwsza połowa dobiegła końca, to wówczas Mehdi powiedział chłopcu, że będą uprawiać seks. Chłopiec początkowo myślał, że ten człowiek żartuje, ale Mehdi chwycił go za szyję i pchnął na łóżko.

Powiedział, że złamie kark ofiary jeśli będzie się bronić. Kiedy chłopiec próbował wstać Mehdi uderzył go dwa razy, objął za szyję i przewrócił potem zmusił chłopca do seksu analnego. Po wszystkim zagroził, że go zamorduje, jeśli powie co się stało policji.

Jednak chłopiec zdołał wyjaśnić pracownikom ośrodka  – za pomocą tłumacza  Google – że został zgwałcony. Chłopiec czuł się bardzo źle po gwałcie i chciał popełnić samobójstwo. Zaczął też używać narkotyków i środków  nasennych.

Kilak dni temu sędziowie sądu skazali 19-letniego Afgańczyka zaledwie  na jeden miesiąc więzienia.  Mehdi nie może zostać deportowany, bo stał się obywatelem szwedzkim. I to pomimo faktu, że wcześniej został skazany za serię przestępstw m.in. za napady, groźby i wandalizm.

ex

Zobacz również: