Piętnastolatek zaginął w Krakowie

Zaginiony Brunon Nurkiewicz (lat 15), zamieszkały w Krakowie, wyszedł z  domu około godziny 12:40 i do chwili obecnej nie powrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wychodząc zabrał ze sobą swój telefon komórkowy, który jednak utracił w nieustalonych okolicznościach w rejonie Zalewu Bagry w Krakowie. Telefon został odnaleziony przez nn mężczyznę, który nawiązał kontakt z ojcem zaginionego i przekazał mu  odnaleziony telefon.

 Rysopis zaginionego: wzrost: 185 cm; waga: 65 kg; szczupła sylwetka ciała; włosy czarne, krótko zestrzyżone z jednej strony, z drugiej strony dłuższe, długa grzywka; kolor oczu: niebieskie. Znaki szczególne: kolczyk w nosie pomiędzy przegrodami.. W dniu zaginięcia ubrany był w:  ciemną bluzę, długie ciemne spodnie jeansowe  z dziurami, biało czarne trampki m-ki „Converse”

 Osoby, które posiadają jakiekolwiek informację o zaginionym proszone są o kontakt z V Komisariatem Policji w Krakowie:  tel. 12 61 52 916 oraz 997.  Prosimy również o kontakt  osobę, która odnalazła telefon zaginionego – m.in. celem wskazania dokładnego miejsca odnalezienia telefonu.

KWP Kraków