Ten typowy londyńczyk, to seryjny gwałciciel uliczny

Jeździł samochodem po Londynie i wyszukiwał młode, samotne kobiety. Potem je gwałcił i znikał. Na koncie ma co najmniej 6 gwałtów. Wpadł dzięki swojemu charakterystycznemu audi a6.
Sinuthujaan Yoganathan (32 lat) wpatrywał na ulicach samotne kobiety atakował i gwałcił. Atakował głównie w Perivale, Northolt i Harrow w północno-zachodniej części Londynu.

Ostatnią swoją ofiarę wciągnął do białego audi a6. Po wszystkim wypuścił dziewczynę i odjechał, tak jakby nic się nie stało. Kobieta jednak powiadomiła policję, że gwałciciel porusza się charakterystycznym samochodem.

Zgubił go ten samochód

Zarządzono blokadę ulic i Yoganathan został zatrzymany w samochodzie. Trafił z miejsca do aresztu. Policja przeszukał jego dom w Harrow, gdzie znaleziono charakterystyczną koszulkę piłkarską reprezentacji Szkocji, którą rozpoznała jedna z jego ofiar: – Miał ją na sobie gdy mnie gwałcił. – powiedziała.

Pięć ofiar zidentyfikowało Joganathana jako swojego gwałciciela . Został on oskarżony o pięciu napaści seksualnych. Detektyw Tom Williams powiedział: – Możliwe, że zgłoszą się kolejne ofiary Joganathan, podobnych czynów mógł on popełnić znacznie więcej.

Sam Yoganathan w trakcie rozprawy podawał różne wersje wydarzeń. Zaprzeczając oskarżeniom i obwiniając o gwałty kogoś innego, jednak gdy pokazano mu filmy z monitoringu ulicznego przyznał, że to on jest na nich.

Wyrok w tej sprawie zapadnie na 28 lipca.

exi