Policjanci poszukują kobiety, która wypłacała pieniądze z bankomatu pochodzące z przestępstwa. Została kilkakrotnie zarejestrowana przez kamery monitoringu. Jak ustalili policjanci, sprawcy pozyskali dane dwojga mieszkańców Lublina, następnie założyli na nie konta bankowe. Korzystając z danych oraz kont zaciągali pożyczki. Kobieta wypłacała pieniądze w Szamotułach. Osoby, które ją rozpoznają prosimy o kontakt z lubelską Policją tel. (81) 535-45-72 lub (81)535-52-46. Zapewniamy anonimowość!

Postępowanie w sprawie oszustwa prowadzą policjanci z II komisariatu Policji w Lublinie. Sprawcy w nieustalony dotąd sposób weszli w posiadanie danych osobowych dwójki mieszkańców Lublina. Za ich pomocą założyli konta bankowe, aby wyłudzać kredyty.
Pieniądze były kilkakrotnie wypłacane przez kobietę w Szamotułach przy ul. Poznańskiej. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu.
Osoby, które rozpoznają kobietę prosimy o kontakt z lubelską Policją tel. (81) 535-45-72 lub (81)535-52-46. Informację można przekazać anonimowo.
KWP w Lublinie / ws