Jak w Niemczech zostać bezkarnym gwałcicielem? Wystarczy być  muzułmaninem i można bez problemów gwałcić   niemieckie dziewczyny. Gwałt gwałtowi nie jest tam równy. Wszystko zależy od sędziego, a ten  może  zbrodnie nazwać  po prostu „dzikim seksem”. I wypuścić gwałciciela.

Było już wiele przypadków sędziów w tym kraju, którzy pozwolili  gwałcicielom chodzić wolno z powodów ich  „kulturowych” problemów. Teraz mamy jeszcze jeden taki przykład.

Niemiecki sędzia uwolnił od  zrzutu gwałtu Turka, pomimo faktu, że zmusił on siłą do seksu kobietę,  i poturbował ją do tego stopnia, że przez kilka tygodni nie była zdolna do normalnego funkcjonowania.

Sędzia jednak orzekł, że w „mentalności tureckiego kręgu kulturowego„, to co kobieta doświadczała jako gwałt „można by uznać za dziki seks”.  Tym samym sędzia odmówił skazania gwałciciela, ponieważ nie można mu udowodnić gwałtu.

Sędzia w ten sposób zwrócił się do ofiary gwałtu : – Wierzę w każde pani słowo. Ale prawdopodobnie on nie wiedział co robi. Więc nie można mu zarzucić gwałtu, gdyż dla niego był to tylko seks, może nieco dziki seks.

W nocy,  18 sierpnia 2016 roku, 23-letni turecki diler sprzedawał narkotyki młodej kobiecie.    Gdy miała płacić zaproponował jej, aby w zamian poszła z nim  do łóżka. Kobiet  odmówiła: – Nie jesteś moim typie. – ucięła krótko.

 Ale handlarz nie zważał na to, chwycił ją za ramię, i rzucił na łóżko. Mocno popychając jej tułów w stronę metalowych prętów łóżka, tak że jej głowa zacisnęła się między dwoma z nich. Była unieruchomiona w pułapce. Nie miała szans wydostać się z niej.  Błagała aby Turek ją wypuścił, opierała  mu się drapiąc gwałciciela. Bez skutku. Mężczyzna i tak robił swoje.

Gwałt trwał wiele godzin, Turek  zgwałcił dziewczyną  kilkakrotnie.  Skończył dopiero  po czterech godzinach, gdy dostał telefon i nagle musiał wyjść z domu. Wtedy kobieta uwolniła się i zawiadomiła policję.

Dla większości ludzi ta historia jest opisem  gwałtu.  Jednak niemiecki  sąd uznał, że to tylko „dziki turecki seks”, który jak widać w Niemczech  jest bezkarny.

exi