Przed sądem Old Bailey w Londynie toczy się proces siedmiu mężczyzn z Pakistanu oraz dwóch z Afryki Północnej oskarżonych o 79 przestępstw seksualnych wobec 6 brytyjskich dziewcząt, w wieku od 11 do 16 lat. Proceder trwał osiem lat. Zarzuty obejmują gwałty dzieci, handel ludźmi, prostytucję dziecięcą i seksualne niewolnictwo.

Dziewczynki były traktowane przez muzułmanów jak niewolnice. Jednej z nich Egipcjanin- Mohammeda Karrara (38 lat), wypalił na pośladku, rozżarzoną szpilką do włosów, literę „M”. Był to znak, że jest jego własnością. Wypożyczał ją potem obcokrajowcom w całym kraju za 600 funtów na godzinę. W ciągu pięciu lat wielokrotnie była gwałcona przez wielu mężczyzn jednocześnie, co sąd określił jako „torturowanie seksem”.

Kamar Jamil, 27, Akhtar Dogar, 32, jego brat Anjum Dogar, 30, Assad Hussain, 32, Mohammed Karrar, Bassam Karrar, Mohammed Hussain, 24, Zeeshan Ahmed, 27 i Bilal Ahmed, 26, zaprzeczają wszystkim zarzutom wobec nich .

Karrar „zaprzyjaźnił” się z nią po 11. urodzinach dziewczynki. Zdobył jej zaufanie dzięki prezentom, które jej ofiarowywał. Potem uzależnił ją od narkotyków. W końcu zaczął ją bić i gwałcić.

– Uważał, że jest jego własnością – powiedział prokurator. – Nie okazywał jej szacunku. Gdy opierała się gwałtom, wówczas bił ją.

W wieku 12 lat trafiła do Bassama, (33 lat), brata Karrara, który jest także oskarżony o gwałty. Dziewczyna opisuje braci jako „chorych potworów seksualnych”: – Zawsze mówili tylko o seksie, o kobietach wyrażali się bardzo źle.

Mohammed kazał jej się przebierać w różne stroje i odgrywać role.  Na co dzień   ubierali ją w bardzo krótkie spódniczki i bikini, i kazali robić mocny makijaż. Tak przygotowaną wozili do różnych domów i hoteli, aby mogła zaspakajać zboczonych klientów. Obaj bracia regularnie ją bili. Czasami miała wstrzykiwaną heroinę. Była tak uzależniona od narkotyków, że ​​nie czuła bólu.

Zaraz po 12. urodzinach dziewczyna powiedziała Karrarze, że jest w ciąży.  Mężczyzna zawiózł ja do Reading, gdzie dokonano aborcji przy pomocy haczyków szydełkowych.

Potem została sprzedana grupie Azjatów, którzy przez długi czas brutalnie gwałcili ją w prywatnych domach i pensjonatach wokół Oxfordu.

Dziewczyna naiwnie wierzyła, że ​​ Mohammed ją kocha. W końcu opowiedziała o wszystkim pracownikowi socjalnemu. Wówczas jej oprawcy zostali zatrzymani i trafili przed sąd, gdzie są oskarżeni o 79 przestępstw wobec 6 dziewcząt, w wieku od 11 do 16 lat.

Proces trwa. Zeznawać będą kolejne ofiary.

Jednak takich historii jest na Wyspach Brytyjskich mnóstwo. Tylko w mieście Rotherham, gangi gwałcicieli muzułmanów zgwałciły ponad 1400 dzieci! Policja nic z tym nie robiła, aby nie została posądzona o „rasizm”. Przez ponad dekadę muzułmańskie gangi w Wielkiej Brytanii bezkarnie gwałciły dzieci, zmuszały je do prostytucji, biły i systematycznie terroryzowały , a w niektórych przypadkach zabijały.  Władze nadal niewiele z tym robią, obawiając się oskarżeń o islamofobię.
Psychologia gwałtu jest silnie zakorzeniona w religii i kulturze islamskiej – Gwałty dzieci są częścią naszej kultury – stwierdził jeden z islamskich kaznodziejów.

To fakt, wszak Mahomet też był pedofilem, który poślubił 6-letnią dziewczynkę.

ex