Pijana szesnastolatka zabłądziła, wracając w maju do domu z nocnej imprezy w mieście Ramsgate (Wielka Brytania). Gdy trafiała na otwarty bar z kebabem, postanowiła zapytać o drogę. Miała okrutnego pecha.

Właściciel baru, Rafiullah Hamidy, wraz z dwoma kompanami uwięził nastolatkę na piętrze baru, gdzie była wielokrotnie zgwałcona. A wszystko zgodnie z naukami Koranu, który mówi, że niewierne kobiety mogą być legalnie zabrane do celów seksualnych.

Dziewczynie rozładował się telefon, i nie miała jak sprawdzić gdzie się znajduje. Zatrzymała się zatem przy najbliższym fast-foodzie, aby poprosić o pomoc.

Tam jednak pomocy nie otrzyma ale została siłą wepchnięte do mieszkania znajdującego się nad lokalem. W brudnym pokoju rzucono nastolatkę na stary materac i zmuszono do seksu z grupą rozradowanych z tego powodu mężczyzn. 37-letni Tamin Rahani, 20-letni Shershah Muslimyar, 24-letni Rafiullah Hamidy przez wiele godzin wykorzystywali ją seksualnie. Potem wyrzucili na ulicę. Roztrzęsioną i zapłakaną nastolatkę zauważyła przechodząca obok kobieta, która natychmiast poinformowała policję.

– Z powodu dużego spożycia alkoholu i traumy spowodowanej gwałtem ofiara nie jest w stanie nawet opisać to, czego doświadczyła – oświadczył prokurator Simon Taylor. – Faktem jest jednak, że w tym brudnym pokoju, wypełnionym starymi materacami, na podłodze doszło do wielokrotnego gwałtu.  

Proces w tej sprawie trwa.

ex