Burmistrz Manchesteru przekonuje, że atak nie miał nic wspólnego z islamem

8

Burmistrz Manchesteru- Andy Burnham twierdzi, że zamachowiec samobójca, który zabił 22 osoby nie był muzułmaninem. Powiedział też, że najgorsza rzecz jaką można zrobić, to obwinianie o ten atak muzułmanów.

Burnham, który w tym miesiącu został wybrany na burmistrza przekonuje, że poniedziałkowa tragedia nie miała nic wspólnego z islamem: -Przesłanie, które chciałbym nieść- i z którym zgadza się tak ogromna ilość ludzi- mówi, że ten człowiek był terrorystą, a nie muzułmaninem – stwierdził polityk w rozmowie z LBC Radio. Dodał, że zamachowiec nie reprezentuje wspólnoty islamskiej, a ludzie wykorzystują atak, aby winić całą społeczność muzułmańską.

W podobnym tonie po ataku w Londynie wypowiadała się premier Theresa May. Stwierdziła wtedy, że „atak na Parlament nie był islamski”.

 

8 KOMENTARZE

  1. Obserwuję osobliwe – przerażające – otępienie umysłów. Co oni biorą ? mamy do czynienia z czymś chemicznym , rozpylanym airbusami czy jak !? Czy to ja zwariowałem , czy świat ? Dlaczego Ci ludzie zwyczajnie BREDZĄ ?

    • Niestety nie ty zwariowałeś. Pewien naród którego wymieniając zostałbym oskarżony o antysemityzm (ciekawe o kogo mi chodzi :P) forsuje multi kulti w europie żeby ją rozpieprzyć. Wszyscy politykierzy EU są na ich liście płac, a za szekle gotów są matke sprzedać. Każdy kto się sprzeciwi będzie nazwany rasistą, ksenofobem, cokolwiek tam w tej ich nowomowie obecnie jest modne. Osoby medialne wolą albo milczeć albo przyłączyć się do tego syfu, bo oni posiadają większość mediów na świecie. Jeśli chcesz tam zaistnieć musisz iść tym gównianym torem zakłamanych peysów. Tak btw, sprawdźcie sobie który kraj od 14 czerwca 2002 buduje mur oddzielający ich od reszty świata jednocześnie cisnąc wschód europy za rozsądne podejście do armii „uchodźców”. NWO wejdzie czy to się nam podoba czy nie.

  2. bo właśnie takie dupki sterują terroryzmem aby zastraszyć własne społeczeństwo, łatwiej się wtedy rządzi, a ten zdechlak arabski był salafistą, najbardziej zbrodniczy odłam islamistów

  3. Te bandziory są muzułmanami dopóki kogoś nie zabiją, później nagle się okazuje, że to nie muzułmanie, i że nie mają nic wspólnego z islamem.

  4. A DLACZEGO za każym razem tłumaczą sie slowami: ”Nie mial nic wspolnego z muzlanami..” a nie np, że nie byl swiadkiem Jechowy, cy Żydem??!! Skoro ciągle slysze o islamie to chyba nie ma tutaj pomyłki już!…………

ZOSTAW ODPOWIEDŹ