Rolnik z Nowej Zelandii został aresztowany za prowadzenie obrzydliwych interesów z Państwem Islamskim.

52-letni Allan Seymour wysyłał do Syrii intrygująco dużą liczbę owiec. Zwierzęta miały trafiać na obszary kontrolowane przez siły ISIS. Ten podejrzany proceder zaniepokoił funkcjonariuszy CIA, którzy monitorowali ten region.

Pierwotnie podejrzewano, że jest to przykrywka dla handlu bronią lub materiałami wybuchowymi. Jednak dalsze dochodzenie tego nie potwierdziło.

Okazało się, że owce nie były też przeznaczone do konsumpcji. Miały natomiast zaspokajać głód seksualny żołnierzy ISIS. Zostało to już potwierdzone przez rzecznika resortu obrony.

Zdaniem analityka politycznego i eksperta z Bliskiego Wschodu- Dave’a Wellsborough’a,  popyt na zwierzęta gospodarskie w regionie nie jest niczym nowym. –Żołnierze ISIS importują duże ilości zwierząt gospodarskich. Mają wysokie libido, a ​​w okolicy jest niewiele kobiet-wyjaśnia i dodaje: -Islamskie prawo pozwala uprawiać seks z kozami, owcami lub innymi zwierzętami gospodarskimi. Po takim akcie zwierzę staje się skażone, a więc musi umrzeć. Tak mówi Prorok Mohammed.

mb

 

Zobacz również: