65-letni Anglik, Daniel Galloway przyznał się w czasie rozprawy przed sądem w Lincoln, że zmuszał swoją 64-letnią żonę do seksu z trzema psami. Te ohydne orgie, które nazywał „bestialskimi party”, fotografował i filmował. Oboje małżonkowie zostali skazani na ograniczenie wolności.

Carol Bowditch otrzymała wyrok za uprawianie seksu z bernardynem o imieniu Oskar, labradorem o imieniu Badger oraz z owczarkiem niemieckim o imieniu Rocky. Wyrok w sprawie jej męża zapadł, gdy na jego komputerze znaleziono 12 tysięcy zdjęć porno, w tym z dziećmi. 191 z nich przedstawiało Bowditch uprawiającą seks z psami.

Zboczone upodobania seksualne tej pary ujawniono, gdy żandarmeria wojskowa rozpoczęła śledztwo w sprawie jednego z pilotów RAF. Śledczy wykryli wówczas, że para organizowała imprezy, na których właściciele psów obserwowali, jak kobieta uprawia z ich pupilami seks, a następnie sami z nią współżyli. Relacje z tych orgii były publikowane  na jednym z forów poświęconych podobnym upodobaniom seksualnym.

W domu Bowditch i Galloway’a znaleziono płyty DVD i pamięć USB, które zawierały dowody na perwersyjne praktyki tej pary. Był tam m.in. ośmiominutowy film, na którym Carol Bowditch uprawia seks z bernardynem Oskarem.

Galloway przyznał, że to on nakłaniał swoją partnerkę do zoofilii. Zainspirowały go ponoć podobne filmy w Internecie. Mężczyzna został skazany na 12 miesięcy więzienia jego żona na 12 miesięcy prac społecznych.

exp