Majunia i Rock Tower, czyli imprezowy weekend w ogródku MZOS

Bitamina i Nocny Kochanek będą gwiazdami dwóch imprez towarzyszących XIX Piknikowi Europejskiemu. Majunia i Rock Tower odbędą się już w nadchodzący weekend w ogródku MZOS. Bilety na wydarzenia są jeszcze dostępne w cenie 10 złotych w Bileterii POKiS oraz na stronie www.pokis.infoserw.pl.

W najbliższą sobotę (13 maja) odbędzie się Majunia, czyli impreza muzyki klubowej. Na scenie przy Placu Dąbrowskiego wystąpią m.in. Delaplaya – Audiobar, Aka One, Bitamina oraz Jacek Sienkiewicz.Imprezie przewodzi hasło „bez komercyjnych artystów, cukierkowej muzyki ani promocyjnej pompy”. Koncerty rozpoczną się o godzinie 19. Bilety w cenie 10 zł można kupić w Bileterii POKiS, na stronie www.pokis.infoserw.pl oraz w Pubie Zachęta przy ulicy Grodzkiej.

Dzień później ogródek MZOS wypełnią fanicięższych brzmień. O godzinie 16 rozpocznie się ósma edycja Rock Tower. Wystąpią zespoły z pracowni muzycznej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, w tym: The Wall, Hogshead, Waldemort, GroupThink, ale także goście: grupa P.A.G.E, niemiecki AllWillKnow oraz gwiazda wieczoru – Nocny Kochanek. Bilety w cenie 10 zł są dostępne w Bileterii POKiS oraz na www.pokis.infoserw.pl.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki przypomina o darmowej aplikacji „MiastO!Żyje” gromadzącej informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych i społecznych odbywających się w Płocku, dostępnej w sklepie Google Play i AppStore.