Amerykanin zaginął w Warszawie

Komisariat Policji na Lotnisku Chopina w Warszawie prowadzi poszukiwania za zaginionym obywatelem Stanów Zjednoczonych Ameryki Yaffee Nathan Leonard. 30 kwietnia samolotem przyleciał na lotnisko Chopina w Warszawie.
Nie jest znany powód, dla którego zaginiony przybył do Polski. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje na temat osoby zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie.
Zaginiony 28 kwietnia wyszedł z domu, a następnie 30 kwietnia drogą lotniczą przybył do Polski . Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Mężczyzna ma 28 lat, około 185 cm., otyłą sylwetkę, włosy krótkie koloru brązowego. Prawdopodobnie nosi okulary optyczne. Posiada niewielką przerwę między górnymi jedynkami. Brak jest informacji na temat ubioru mężczyzny.
Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie, ul. Żwirki i Wigury 1, telefon całodobowy: 22 603-66-78.
KSP