Odjechał nie wiadomo dokąd

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Łapach proszą o pomoc w odnalezieniu 34-letniego mieszkańca Białegostoku. Zaginiony to; Marcin Bień, zamieszkały w Białymstoku.

Mężczyzna zaginął 18 kwietnia tego roku. Z policyjnych ustaleń w tej sprawie wynika, że Marcin Bień tego dnia, około godziny 11.30 wyszedł z jednej z firm znajdujących się na terenie Ignatek (gmina Juchnowiec Kościelny) gdzie pracuje, a następnie wsiadł do czerwonej mazdy 3 i odjechał. Od tamtej pory mężczyzna nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Ubrany był w czarną kurtkę, niebieską koszulę w kratę, fioletowy szalik, szarą czapkę. Przy sobie miał brązową naramienną torbę.

Rysopis zaginionego: wzrost 183 cm., waga 80 kg., szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru blond, oczy niebieskie, twarz owalna z zarostem, uzębienie pełne.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komisariatem Policji w Łapach – tel. 85 715 82 12 lub 85 712 42 bądź z najbliższą jednostką Policji tel. 997 lub 112.

KWP Bialystok