Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie poszukują zaginionej Patrycji Surma. Funkcjonariusze ustalili, że zaginiona ostatni raz była widziana 19 kwietnia 2017 roku, około godziny 14:00. W tym dniu dziewczyna wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.
Patrycja Surma lat 15, zam. Nysa ul. Grodzka, ur. 23.04.2001 r.
Patrycja Surma w dniu zaginięcia ubrana była w: czarną kurtkę, niebieskie jeansowe spodnie, czarne trampki do kostek, niebiesko-fioletowy szal typu komin.
Rysopis zaginionej: wzrost 168cm, szczupła, waga około 48 kg, głowa owalna, włosy długie proste jasne, oczy ciemne, braki w uzębieniu – brak 8 w dolnej szczęce. Znaki szczególne blizna na brzuchu po usunięciu wyrostka robaczkowego.
Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Patrycji Surma, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Nysie tel. 77 409 09 03 bądź z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.
(KWP w Opolu / mw)