Prezenterka telewizyjna została zwolniona z pracy po tym, gdy okazało się, że pracuje równolegle jako prostytutka. Serbska stacja telewizyjna została zasypana skargami, w których domagano się zwolnienia 26-letniej Senada Nurkic,
Pracowała ona na kanale telewizyjnym Serbia Pink. I pod koniec stycznia ujawniła, że zajmuje się też prostytucją: – Prostytucja jest pracą, taką samą jak inne. Nie widzę w tym nic złego – powiedział Nurkic.

Prostytucja jest jednak w Serbii nielegalna. Mimo to Nurkic niewiele sobie z tego robi, i nie boi się odpowiedzialności karnej, ponieważ jak przyznaje – Mam przyjaciół na wysokich stanowiskach. Nie boję się więzienia – dodała – Ci, którzy chcieliby mnie ukarać za prostytucję, niech pomogą mi zapłacić rachunki i zarobią pieniądze na  moje życie. Mam chłopaka, który jest politykiem i nie pozwoli mnie się aresztować.

Opisując swoich klientów, Nurkic powiedziała: – Świadczę usługi głównie dla przedsiębiorców. Gdy ich żon nie ma w domach, wówczas przychodzę na seks, albo oni odwiedzają mnie, To przeważnie przystojni faceci – kontynuowała. – Niektóre dziewczyny mogą tylko o marzyć, aby takich mieć. Co więcej płacą mi i dają drogie prezenty – perfumy, bieliznę, biżuterię.
Jej chłopak jest na pewno z niej dumny.
jes