Biskupiec: Niepełnosprawny 7-latek wypadł z trzeciego piętra

0

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na jednym z osiedli w Biskupcu. Niepełnosprawny 7-latek wypadł z okna mieszkania znajdującego się na III piętrze budynku. Chłopiec w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Do zdarzenia doszło wczoraj (10.04.2017) na jednym z osiedli w Biskupcu. Z mieszkania znajdującego się na III piętrze budynku wypadł niepełnosprawny 7-latek. Dziecko było w tym czasie pod opieką matki. Kiedy kobieta wyszła z pokoju, chłopiec wykorzystując jej chwilową nieuwagę wszedł na łóżko, z niego dostał się do otwartego okna i wypadł przez nie na zewnątrz.

Dziecko z licznymi obrażeniami ciała zostało przetransportowane śmigłowcem do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Jego stan jest ciężki.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że matka chłopca w chwili zdarzenia była trzeźwa. Oprócz 7-latka wychowuje jeszcze trójkę dzieci, które w tym czasie bawiły się na zewnątrz budynku.

Nie dostawaliśmy do tej pory żadnych zgłoszeń dotyczących tej rodziny. Nie docierały do nas również sygnały o nieprawidłowościach w zachowaniu kobiety, czy w sposobie wychowywania przez nią dzieci. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek, jednak będziemy to szczegółowo wyjaśniać– mówią policjanci z Komisariatu Policji w Biskupcu.

źródło: warminsko-mazurska.policja.gov.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ