Iławscy policjanci poszukują 26-letniego Szymona Bolczak, który ostatni raz widziany był w połowie marca, kiedy wyszedł z domu w Janikach Wielkich. Do poszukiwań mężczyzny zaangażowano m.in. policyjny helikopter, niestety wciąż nie natrafiono na żaden ślad za zaginionym. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 89 640 72 00, 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Iławscy policjanci do poszukiwań 26–letniego Szymona Bolczak angażują wszelkie dostępne im środki, m.in. policyjny helikopter. Funkcjonariusze wczoraj (23.03.2017) z powietrza szukali mieszkańca gminy Zalewo. 26–latek ostatni raz był widziany poniedziałek (13.03.2017), kiedy to wyszedł z domu w Janikach Wielkich i oświadczył rodzinie, że idzie do kolegi. Od tego dnia nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną oraz znajomymi. Wczorajsze poszukiwania niestety nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 89 640 72 00, 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Szymon Bolczak: wiek 26 lat, 183 cm wzrostu, sylwetka szczupła, włosy ciemny blond, krótkie, twarz owalna, oczy szare, tatuaż na prawym przedramienia.

Ubrany był w kurtkę koloru czarnego, siwą bluzę z kapturem, spodnie dresowe koloru ciemnego, buty sportowe koloru ciemnego z białymi paskami.

(JK/TM)