W miniony piątek w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki, płocka publiczność, miała okazję posłuchać grupy Mikromusic, która wystąpiła w ramach cyklu Alterstacja. Zespół zagrał utwory znane z dwupłytowego albumu „W kwietniu”. Bilety na koncert rozeszły się w błyskawicznym tempie i sala POKiS wypełniła się po brzegi.
Utalentowana wokalistka, Natalia Grosiak oczarowała swoim głosem płocką publiczność tworząc swoim śpiewem oraz interakcją z publicznością niepowtarzalny mikro-klimat. Artystka wystąpiła w towarzystwie Dawida Korbaczyńskiego (gitara)  i Roberta Szydło (gitara basowa), z którymi współtworzy projekt Mikromusic Trio.
Zespół  podczas piątkowego występu, zaprezentował zgromadzonej publiczności swoje największe i najnowsze przeboje. Usatysfakcjonowana publiczność żywiołowo reagowała na kolejne utwory prezentowane przez artystów. Usłyszeć można było takie utwory, jak : „Po co ja tu jestem”, „Dom”oraz znany wszystkim utwór „Takiego Chłopaka”. Zespół na pożegnanie zagrał dwa bisowe numery.
Tym, którym było mało piątkowych brzmień mają możliwość posłuchania muzyki Mikromusic w domowym zaciszu. Dodatkiem do zakupionego biletu był kupon na pobranie płyty „Mikromusic w kwietniu”, który każdy uczestnik otrzymał przed wejściem na koncert.
Nie był to pierwszy koncert grupy Mikromusic w Płocku ale też zapewne nie ostatni.
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza w najbliższy piątek (24 marca) na koncert  Macieja Fortuny Słowiański, który odbędzie się pod intrygującą nazwą „Koncert  w wulkanie”.  Koncert odbędzie się o godzinie 19 w sali widowiskowej POKiS (ul. Tumska 9a). Ceny biletów: 30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu). Bilety można jeszcze kupić w BileteriiPOKiS oraz na stronie www.pokis.infoserw.pl.