Niemcy: Skandaliczny wyrok dla imigranta za zgwałcenie dziecka

1
6741

Sąd w Berlinie skazał pakistańskiego uchodźcę jedynie na 20 miesięcy więzienia w zawieszeniu za gwałt na 6-letniej dziewczynce. Zdarzenie miało miejsce jesienią 2016r. w schronisku dla uchodźców.

Mężczyzna miał zwabić dziewczynkę pochodzącą z Iraku do ustronnego miejsca pod pretekstem pokazania jej telefonu komórkowego. Dziecko było ufne, ponieważ go znało- mieszkali w tym samym ośrodku. Po chwili doszło do gwałtu, a sprawca został złapany na gorącym uczynku.

Tuż po aresztowaniu Pakistańczyka, 29-letni ojciec ofiary próbował sam wymierzyć gwałcicielowi sprawiedliwość, próbując zabić go przy pomocy noża. Gdy ruszył w kierunku radiowozu, w którym siedział zboczeniec, policjanci otworzyli ogień i śmiertelnie postrzelili ojca dziewczynki.

mb

1 KOMENTARZ

  1. Naprawde funkcjonariusze za jego zastrzelenie powinni zostac ukarani. Na pewno dałoby sie go inaczej zatrzymac a widac ze nie ma w nich empatii. Co to nie da sie zrozumiec reakcji tego ojca? Kara dla gwałciciela pedofila- smiesznie niska nie do przyjecia. Własciwie to brak kary. A dziecko skrzywdzone potrojnie. Mam nadzieje ze ten wyrok ktos zaskarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ