Rozpoczynają się bezpłatne warsztaty samoobrony dla kobiet z Podkowy i innych miejscowości. Grupa obejmie 20 uczestniczek, a zajęcia odbywać się będą w sali gimnastycznej podkowiańskiego zespołu szkół. Pierwszy trening rozpocznie się już 27 lutego.
O tym jak skutecznie bronić się przed napastnikiem i jak zachować się w sytuacjach zagrożenia, mogą przekonać się mieszkanki Podkowy i sąsiednich miejscowości, zapisując się na bezpłatne warsztaty samoobrony.
To już kolejna taka propozycja w Podkowie dla pań, a do tego bezpłatna.
Warsztaty mają rozpocząć się 27 lutego i trwać w cztery kolejne poniedziałki od godz. 18.30. Będą to cztery spotkania praktycznego kursu, podczas którego kobiety nauczą się wielu technik. Mają to być m.in. sposoby uwalniania się od uchwytów, skuteczne odwrócenie uwagi przeciwnika, wiedza o tym gdzie i w jaki sposób uciekać aby skutecznie zmylić przeciwnika i jak wzywać pomocy. Wszystko zostanie wytłumaczone także w teorii.
Grupa ma objąć 20 uczestniczek, dlatego warto spieszyć się z zapisaniem. Dobra wiadomość jest taka, że kolejne cykle zajęć będą odbywać się do czerwca.
Na zajęcia można się zapisać mailowo: samoobrona@smok.waw.pl lub pod numerem telefonu: 513 133 120.
am
fot.serrator.pl