W zgodzie z naturą

 

Ekologiczne oświetlenie to nie tylko energooszczędne żarówki, ale także materiały, z których są wykonywane lampy. To właśnie przede wszystkim z myślą o osobach ceniących eko rozwiązania, powstała kolekcja lamp BIOWAY marki Nowodvorski Lighting.

Kolekcja lamp BIOWAY została zainspirowana nasilającym się trendem ekologicznego stylu życia. Składają się na nią cztery lampy wykonane ze sklejki w czterech kolorach: naturalnym, czarnym, szarym oraz taupe. Ich długość wynosi 130 cm, a każdy model ma miejsce na jedno źródło światła typu E27 o maksymalnej mocy 60 W.

W ramach kolekcji BIOWAY powstały trzy modele lamp o różnych kształtach. Każda z nich została zaprojektowana w minimalistycznym stylu, a ich znakiem rozpoznawczym jest klosz. W przypadku BIOWAY natural oraz BIOWAY taupe jego wymiary wynoszą 46 cm wysokości oraz 40 cm średnicy, BIOWAY gray odpowiednio – 24 cm oraz 48 cm, zaś BIOWAY black – 32 cm i 45 cm. Lampy BIOWAY idealnie wkomponują się we wnętrza w stylu skandynawskim, nowoczesnym oraz w lofty.