22 stycznia w gościnnym Gimnazjum nr 2 w Błoniu odbył się halowy turniej siatkówki – Memoriał Trenera Zygmunta Karlickiego.
Turniej, dzięki startującym w nim drużynom. stał na wysokim poziomie sportowym – rywalizacja była zacięta, ale w sportowej atmosferze, a sędziowie „nie przeszkadzali” w grze.
Dzięki zaangażowaniu władz miasta, które wsparły organizację Turnieju i ufundowały nagrody dla trzech pierwszych drużyn, uczestnicy Turnieju spędzili niedzielę na sportowo, promując przy tym siatkówkę w Błoniu, a Błonie wśród siatkarzy.
Zwycięzcą Turnieju i zdobywcą Pucharu została drużyna Volley Club Warszawa, która pokonała w finale 2:1 Ósemkę Pruszków.
III miejsce zdobyła drużyna Wrzos Międzyborów, pokonując 2:0 drużynę Virtus Wiskitki.
Zawodnikiem Turnieju został rozgrywający Volley Club – Adam Papliński.