Trójka imigrantów gwałciło kobietę i prowadziło transmisję na żywo z tego ohydnego wydarzenia na Facebooku. Bezbronna dziewczyna była gwałcona przez imigrantów z Bliskiego Wschodu  we  własnym domu, w szwedzkiej miejscowości Uppsala.  Całość była  transmitowana za pośrednictwem Facebooka.

Uzbrojeni imigranci wdarli się wieczorem  do domu kobiety. I tak zaczął się jej koszmar. Siłą pozbawili ją ubrani i gwałcili kolejno przez 3 godziny. Zapewne czuli się bardzo bezkarni skoro tę ohydną  napaść filmowali i transmitowali na Facebooku, którego  zazwyczaj czujni administratorzy – cenzorzy nie zareagowali w żaden sposób – choćby informując policję.

Transmisję na żywo z gwałtu  – na zamkniętej grupie – oglądało jednocześnie ponad 200 osób. Policję zawiadomiła jedna z kobiet, która zobaczyła przekaz online: – Na początku myślałem, że to źle zaaranżowany żart. Pierwszą rzeczą jaką myślisz to – jak można coś takiego zrobić dziewczynie? Jak można z tym żyć? To jest totalnie chore”.

Oprawca kobiety  zostali zatrzymani,  a ona trafiła do szpitala.

Znając miłosierdzie szwedzkiego wymiaru „sprawiedliwości” wobec muzułmańskich gwałcicieli, można być pewnym, że nie spotka ich raczej żadna kara.

es

Zobacz również: